Sport

Narew Choroszcz: remis seniorów, znakomity turniej orlików

narew-logo-1980-mniejszePiąty remis w sezonie zaliczyli seniorzy Narwi Choroszcz. Tym razem na własnym boisku Narew zremisowała 1-1 z zajmującym trzecie miejsce Piastem Białystok. Pierwsza połowa była bezbramkowa, a w drugiej odsłonie zawodnicy trenera Romaniuka pierwsi strzelili gola (Adam Rećko w 68 minucie), jednak goście wyrównali bardzo szybko bo już dwie minuty później. Cieszy remis z czołową drużyną Ligi Okręgowej, ale do miejsca dającego utrzymanie strata robi się co raz większą – na chwilę obecną wynosi 6 punktów.

10 kolejka: Narew Choroszcz – Piast Białystok 1-1 (0-0) Bramka: Adam Rećko

Skład: Adam Lenczewski – Michał Stypułkowski, Krzysztof Gryg, Mariusz Gałczyk, Patryk Lenczewski (’80 Daniel Garbowski) – Paweł Sokół, Kamil Pyczot, Karol Kamieński, Paweł Sokół – Artur Zadykowicz, Adam Rećko (’85 Sebastian Waszczuk)

W jedenastej kolejce Narew jedzie do Szudziałowa na mecz z miejscową Sudovią. Najbliżsi rywale zajmują ostatnie miejsce w tabeli, więc najwyższa pora na drugie w tym sezonie zwycięstwo.

11 kolejka:  Sudovia Szudziałowo – Narew Choroszcz/niedziela, 23 października, godz. 12:00/

seniorzy

Trampkarze:

Po ostatnich zwycięstwach trampkarze poznali smak porażki. W wyjazdowym meczu ulegli aż 0-8 Akademii Piłkarskiej „Talent” z Białegostoku. Kolejne spotkanie młodzi zawodnicy zagrają w Choroszczy, w sobotę 22 października o godz. 10, a przeciwnikiem będzie drużyna Czarni Czarna Białostocka.

trampkarze

Orliki:

Czwarty turniej rozegrała najmłodsza drużyna Narwi Choroszcz, czyli Orliki. Był to zarazem najlepszy w ich wykonaniu z dotychczasowych turniejów, gdyż zawodnicy trenera Jacka Sieńko wygrali wszystkie spotkania: z obiema drużynami BSP Jagiellonii Białystok, BSS Białystok i Hetmanem Białystok. Zwycięstwa pozwoliły powrócić na 2 miejsce w tabeli. Gratulujemy!!! Ostatni, 5 turniej Orliki zagrają w najbliższą niedzielę, na boiskach przy ulicy Broniewskiego w Białymstoku – początek o godzinie 9.

Wyniki 4 turnieju:

BSP Jagiellonia III – Narew 1-2, BSS – BSP Jagiellonia IV 3-2, BSS – BSP Jagiellonia III 1-2, BSP Jagiellonia IV – Hetman 7-2, Hetman – Narew 0-6, BSP Jagiellonia III – BSP Jagiellonia IV 2-3, BSS Jagiellonia IV – Narew 0-1, BSS – Hetman 2-1, Hetman – BSP Jagiellonia III 0-9, Narew – BSS 6-1